Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Підставка для вогнегасника ВВК 3.5 (ОУ5)

Код товару: к006

На складі

Цена: 36.00грн

Кількість

Як правильно зберігати вогнегасник? Навіщо потрібна підставка для вогнегасника?

 

 

Після покупки вогнегасника, кожен власник повинен не тільки щорічно проходити технічний огляд вогнегасника, на якому буде перевірятися справність пристрою, але в міру того до огляду, правильно зберігати прилад. 

 

Для того, щоб пристрій перебувало в цілості й схоронності, треба вибрати таке місце, в якому не вийде ненавмисно пошкодити його. Ставити вогнегасник за двері, наприклад,-погана ідея, тут дуже легко пошкодити балон. 

 

Пристрій повинен зберігати стійкість. Для того, щоб балон часом не впав, рекомендується придбати спеціальну підставку для вогнегасника. 

 

 

Де купити підставку для вогнегасника в Києві?

 

 

ТОВ "Дужняк" пропонує широкий вибір комплектуючих для вогнегасника, в тому числі в нашому асортименті Ви можете знайти і підставку для вогнегасника. Її вартість становить всього 36 гривень, зате після її прибрати, Ви завжди будете спокійні щодо цілості вогнегасника. На нашому сайті також можна купити підставки і для вогнегасників інших типів. Ознайомитися з асортиментом, ви можете перейшовши в розділ   "  Комплектуючі для вогнегаснику ".     У нас на сайті ви також можете купити і інші   комплектуючі для вогнегасника  :

 

-    розтруб   для вогнегасника;

-    кріплення ОП  ;

-    мембрана запобіжна   для ЗПП;

-    чека   для ОП і ОУ;

-    підставка для вогнегасника  ;

-і інше пожежне обладнання.

 

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно   безкоштовна  . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним   в наших контактах  .
Написати відгук