Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник порошковий ВП-5

Код товару: ОП-5

На складі

Цена: 570.00грн

Кількість


Вогнегасник порошковий ВП-5: Технічні характеристики

 

Вид вогнегасної речовини:

Порошок вогнегасний

Місткість корпусу:

6, 9 + 0, 2 л

Маса вогнегасної порошку:

5 ± 0, 1 кг

Маса вогнегасника:

8, 2 кг

Діапазон температур експлуатації:

від -20 ° С до + 50 ° С

Термін служби:

10 років

 

Купити вогнегасник порошковий в Києві

 

Порошкові вогнегасники - надійні помічники при пожежах в машинах, горінні електроприладів або горючих речовин. Важливо розуміти, що вогнегасник купується не "для галочки" і пожежної комісії, а для того, щоб в разі екстреної ситуації зберегти приміщення, обладнання або навіть життя в безпеці.

 

Саме тому, купуючи ці пристрої, важливо звертатися   виключно до перевірених постачальників, а також не забувати регулярно проводити техогляд вогнегасників. ТОВ "Дужняк" працює в цій сфері вже більше 10-ти років, всі наші співробітники - справжні фахівці у своїй справі. Ми 100% гарантуємо якість нашого товару, пропонуючи при цьому лояльні ціни, а також надаємо технічне обслуговування вогнегасників.

Перезарядка вогнегасників ОП

Одним з головних переваг порошкових вогнегасників сміливо можна назвати можливість перезарядки пристроїв. За планом, перезарядка здійснюється раз в 5 років, але також може бути призначена після планового техогляду.


Перезарядка вогнегасника в ТОВ "Дужняк" коштує від 60 грн. Вартість перезарядки залежить від типу і обсягу вогнегасника.


У нас на сайті ви також можете купити комплектуючі для вогнегасника:Є питання?

Наша консультація абсолютно   безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним у наших контактах.

Написати відгук