Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник порошковий ВП-2

Код товару: ОП-2

На складі

Цена: 300.00грн

Кількість


Вогнегасник порошковий ВП-2: Технічні характеристики

Місткість:

2 кг

Маса вогнегасника:

3.2 кг

Час дії:

5 з

Клас гасіння:

A, B, C

Діапазон температур експлуатації:

від -20 ° С до + 50 ° С

Габарити:

135 х 130 мм

Термін служби:

10 років

 

Порошкові вогнегасники: переваги і недоліки пристрою

Порошкові вогнегасники призначені для використання їх в ході гасіння горючих матеріалів, електроприладів і нафтопродуктів. Крім того, їх часто використовують для усунення загоряння в автомобілях.

Як переваги таких пристроїв, можна виділити високу ефективність в ході гасіння вищезазначених матеріалів, - тут порошкові вогнегасники чудово справляються зі своєю роботою. Іншим плюсом приладу є перезарядка вогнегасника: її можна здійснювати раз в 5 років або при необхідності, після техогляду.

Серед мінусів порошкових вогнегасників можна відзначити забруднення простору, в якому працює пристрій. Тому прилад не рекомендується використовувати в музеях або офісах, - тобто в місцях, де зберігається документація, важливі артефакти і т.д . Так само, при неправильному зберіганні, порошок в балоні приходить в непридатність, що виводить вогнегасник з ладу. Втім, це можна виправити перезарядженням.

 

Інше пожежне обладнання у Києві та перезарядка вогнегасника

ТОВ "Дужняк" займається не тільки продажем вогнегасників, але і всім спектром важливих протипожежних пристроїв. За 10 років роботи на ринку, ми постаралися створити асортимент, в якому ви можете знайти все необхідне:

Крім цього, ми також здійснюємо обслуговування вогнегасників.   Перезарядка вогнегасника в ТОВ"Дужняк"- це якісно, швидко і недорого.   Детальніше про вартість перезарядки можна дізнатися в розділі "Технічне обслуговування вогнегасників" на нашому сайті.

Є питання?

Наша консультація абсолютно   безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах.

Написати відгук