Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

ЗПУ для порошкового вогнегасника закачного типу

Код товару: к001

На складі

Цена: 60.00грн 50.40грн

Кількість

Запірно-пусковий пристрій (ЗПП) для порошкового вогнегасника закачного типу 50 ... 100 кг, призначене для приведення в дію та замикання порошкового вогнегасника. 

 

                                            

  

Основні характеристики 

  

  

Значення 

  

  

Приєднувальний розмір 

  

  

М30х1,5 

  

  

Вихідний розмір 

  

  

М16х1,5 

  

  

Розмір під сифонную трубку 

  

  

М16х1,5 

  

  

Розмір під індикатор 

  

  

М8х1 

  

 

Комплектуючі для вогнегасника. Заміна запірно-пускового пристрою

 

Будь-який власник вогнегасника добре знає: пристрій потрібно щорічно відправляти на техогляд, в разі необхідності змінювати порошок в вогнегаснику, оновлювати деталі. Ця процедура не просто бажана, вона необхідна для того, щоб пристрій в потрібний момент спрацювало так, як повинно. ігнорування техогляду небезпечно не тільки через перевірки пожежної інспекції, але набагато більше через того, що пристрій, який повинен рятувати життя, може вийти з ладу, а Ви це помітите це коли вже пізно.

Часто під час технічного огляду вогнегасника виявляється необхідною заміна ЗПП (Запірно-пускового пристрою). Перед власником вогнегасника постає питання: купити новий вогнегасник або замінити механізм? Звичайно, набагато більш вигідним рішенням буде просто купити ЗПУ-його вартість становить всього 66 грн, а оновлений вогнегасник прослужить ще багато років.

 

Де купити запірно-пусковий пристрій для вогнегасника в Києві?

 

ТОВ« Дужняк »пропонує придбати ЗПУ для всіх можливих моделей вогнегасників. даний товар вдає із себе ЗПУ для порошкового вогнегасника закачного типу . Ви можете придбати його прямо у нас на сайті або зателефонувавши за зручним телефону: (044) 391-06-63; 096-88-78-708; 0504069277

У нас на сайті ви також можете купити і інші  комплектуючі для вогнегасника  :

-  кронштейн для вогнегасників  ;

-  шланг з розтрубом  ;

-  кріплення ОП  ;

-  мембрана запобіжна  для ЗПП;

-  пожежний шафа  ;

- та інше протипожежне обладнання.

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно   безкоштовна  . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним  в наших контактах. 

Написати відгук