Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25, ВВК-18

Код товару: Огнетушитель ОУ-25, ВВК-18

Немає в наявності

Цена: 8500.00грн

Кількість

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-25, ВВК-18


Місткість корпусу:

25 л

Довжина:

1450 мм

Висота:

800 мм

Ширина:

500 ммВуглекислотні вогнегасники: правила зберігання

 

Вогнегасник вуглекислотний необхідно зберігати у відкритому місці таким чином, щоб його було легко виявити (тут на допомогу приходить і яскравий колір балона), і дістатися до нього без перешкод.

 

Зберігання вуглекислотних вогнегасників здійснюється при температурі від -40 ° С до + 50 ° С. Балон слід зберігати в недоступному для сонячних променів місці, тому що сонячне вплив негативно позначається на пристрої. Так само слід тримати вогнегасник подалі від батарей і інших обігрівальних систем.

 

 

Вогнегасник купити в Києві

 

ТОВ "Дужняк" пропонує широкий асортимент протипожежного обладнання в своєму інтернет-магазині. На сайті ви можете знайти 7 різних моделей вуглекислотних вогнегасників  , що відрізняються своїми властивостями і габаритами, що дозволить вибрати найбільш Вам підходящий варіант. Крім того, на сайті Ви можете знайти і   порошкові вогнегасники  , а також   комплектуючі   для них.

 

Компанія гарантує якість всіх товарних позицій, а фахівці ТОВ "Дужняк" можуть безкоштовно проконсультувати Вас по кожній з них і допомогти зробити правильний вибір, виходячи з Ваших потреб. Вибираючи пожежне обладнання, звертайтеся до професіоналів -звертайтеся до ТОВ "Дужняк".

 

 

Є питання?

 

Наша консультація абсолютно   безкоштовна  . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в   наших контактах .


Написати відгук