Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасника ОУ-80

Код товару: ТО ОУ80

На складі

Цена: 1080.00грн

Кількість


Технічне обслуговування вогнегасників: терміни, вартість і де заправити вогнегасник?


Перезарядка вогнегасника-обов'язковий пункт правильного використання протипожежного обладнання. Щорічний огляд вогнегасника повинен стати обов'язковим правилом кожної людини, якій важлива безпека.


Технічне обслуговування вогнегасників проводиться щороку, щоб уникнути витоку і вуглекислого газу CO2 (для виявлення даної проблеми балон зважують). У разі такої несправності, фахівцям необхідно спочатку усунути проблеми, після чого перезарядити вогнегасник. Обслуговування вогнегасників здійснюється виключно професіоналами на спеціалізованих підприємствах. ТОВ"Дужняк"займається заправкою, заміною та продажем вогнегасників вже більше 10-ти років. Протягом усього цього часу ми успішно доводимо: для нас, безпека-понад усе.


Наступне питання, яке хвилює всіх перед проходженням ТО, це:"скільки коштує заправити вогнегасник?". Ціна відрізняється в залежності від моделі пристрою, особливостей і якості матеріалу, яким здійснюється перезарядка. Важливо підкреслити, що хоч техогляд вогнегасників і відбувається щороку, він необов'язково має на увазі під особливою перезарядку. Різні вогнегасників вимагає переправлення раз в 2-5 років і тільки в разі пошкодження корпусу або інших несправностей цей захід проводиться раніше цього терміну.

Що таке технічне обслуговування вогнегасників?

Під час техогляду вогнегасника, також важливо переконається в належному состаніі корпусу протівогопожарного пристрою. Будь-яке пошкодження, надлом або корозія можуть вивести прилад із працездатного стану.

Обслуговування вогнегасників включає в себе перевірку работос пособности запірно-пускового пристрою вогнегасника. У разі поломки, механізм замінюють.

Після закінчення робіт , справний вогнегасник забезпечується спеціальною биркою, на якій вказана дата проведення техосм відпрацьовано, номер ліцензії та назву організації, що проводила обслуговування вогнегасника.


Як відбувається перезарядка вуглекислотних вогнегасників?

1. Діагностика; зовнішній вигляд; зважування.

2. Розбирання.

3. Обслуговування ЗПУ (продування, мастило, заміна деталей)

4. Закачування вуглекислоти.

5. Перевірка на герметичність.

6. Ремонтно-відновлювальна робота (заміна розтруба, ЗПУ і т.д.)Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .

& nbsp;

& nbsp;


* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук