Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасника ОУ-5

Код товару: ТО ОУ5

На складі

Цена: 90.00грн

Кількість

Технічне обслуговування вогнегасників. Вогнегасник ОУ: як часто робити техогляд, опис процедури

За правилами пожежної безпеки, техогляд вогнегасників проводиться раз на рік. Необхідно повторювати ТО щороку , так як є ймовірність витоку вуглекислого газу CO2 (для виявлення даної проблеми балон зважують). Регулярне обслуговування вогнегасників допомагає вчасно помітити проблему і вирішити її. При виявленні витоку, необхідно усунути її причину і перезарядити вогнегасник.

Крім того, в ході техогляду перевіряється цілісність корпусу вогнегасника (відсутність пошкоджень і корозії на корпусі пристрою).

Також проводиться перевірка працездатності і в разі необхідності ремонт або повна заміна   запірно-пускового пристрою вогнегасника (ЗПУ).

Після закінчення робіт, справний вогнегасник забезпечується спеціальною биркою, на якій вказана дата проведення   робіт, номер ліцензії та назву організації, що проводила обслуговування вогнегасника.

Перезарядка вогнегасника в Києві. Де зарядити вогнегасник?

Здійснити перезарядку вогнегасника в Києві можна звернувшись до підприємства ТОВ"Дужняк", яке десятиліттями доводить свою надійність. Фахівці компанії впевнені, що безпека-понад усе, тому надають якісні послуги за доступними цінами. справний вогнегасник обов'язково забезпечується спеціальною биркою, на якій вказана дата проведення   робіт, номер ліцензії та назву організації, що проводила обслуговування вогнегасника. Заправка, заміна і продаж вогнегасників-основний профіль нашої компанії, так що Ви можете бути на 100%впевнені в якості проведених робіт.


Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах . 

 

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук