Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Перезарядка вогнегасника ОУ-40

Код товару: ТО ОУ40

На складі

Цена: 540.00грн

Кількість

Обслуговування вогнегасників в Києві: терміни перевірки

Всі правила пожежної безпеки важливо дотримуватися чітко і беззаперечно. Саме дотримання всіх норм дозволить Вам бути впевненим в тому, що у разі непередбаченої небезпечної ситуації, вдасться врятувати як приміщення та майно, так і цілі життя.


Технічне обслуговування вогнегасників здійснюється раз на рік . Це правило єдине для всіх типів і видів вогнегасників: як порошкових, так і вуглекислотних. В ході перевірки, перевіряються стан балона (наявність вм'ятин і інших пошкоджень), працездатність запірно-пускового пристрою, вага або тиск в вогнегаснику. Тиск перевіряється в порошкових, тому що матеріал, яким наповнюється пристрій схильне утворювати"грудочки"під дією гравітації, що негативно позначиться на роботі вогнегасника. Вуглекислотні вогнегасники зважуються щоб виявити витік речовини.


Вогнегасники з CO2 зазвичай перезаряджають раз в 2 роки. Якщо техогляд вогнегасників виявив надіявся, то необхідно зарядити пристрій відразу ж.


Перезарядка вуглекислотних вогнегасників. Скільки коштує заправити вогнегасник в Києві?

Перезарядка вогнегасника за своєю вартістю зазвичай не досягає високих цифр. Вона залежить від якості речовини і самого вогнегасника. Перезарядка вогнегасника ОУ-40 становить 540 гривень.


Де зарядити вогнегасник? У ТОВ"Дужняк"ми пропонуємо високу якість за оптимальними цінами! Хочете бути впевненими в тому, що всі роботи проведені правильно? Звертайтеся до нас!Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах . 

 

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .


 

 Написати відгук