Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Перезарядка і технічне обслуговування вогнегасників ОУ-3

Код товару: ТО ОУ3

На складі

Цена: 72.00грн

Кількість

Перезарядка вуглекислотних вогнегасників: регулярність і ціна в Києві

Всі піклуються про належному дотриманні правил пожежної безпеки люди, задаються питання м: як часто проводиться технічне обслуговування вогнегасників? Чи обов'язково це робити? І головне-навіщо?


Для всіх типів вогнегасників є одне правило: техогляд вогнегасників проводиться щороку. У випадку з балонами, наповненими CO2, це необхідно для того, щоб виявити або уникнути витоку газу. При техогляді враховується також цілісність корпусу і стан запірно-пускового пристрою.


Перезарядка вуглекислотних вогнегасників проводитися раз на два роки, в разі якщо витоку при техогляді не виявлено. Якщо ж балон пошкоджений, ЗПУ не функціонує належним чином або вага вуглекислотного вогнегасника не відповідає необхідному,-балон перезаряджають в ході технічного обслуговування.


Наступне питання, яке хвилює перед перевіркою:"Скільки коштує заправити вогнегасник?". Ціна заправки вогнегасників залежить від самого пристрою і наповнення, але в будь-якому випадку варто набагато менше, ніж безпека. Так, перезарядка вуглекислотного вогнегасника ОУ-3 обійдеться всього лише в 72 грн.


Обслуговування вогнегасників: Де зарядити вогнегасник в Києві?

Користуйтеся послугами професіоналів- ТОВ"Дужняк"займає лідируючу позицію в плані якості товарів і послуг, що надаються. Всі роботи проводяться виключно фахівцями, які відмінно знають свою справу. Заправка, заміна і продаж вогнегасників-основний профіль нашої компанії.
Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .
* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук