Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасника ОУ-25

Код товару: ТО ОУ25

На складі

Цена: 420.00грн

Кількість

Технічне обслуговування вогнегасників. Навіщо потрібна перезарядка вогнегасників?

Вуглекислотні вогнегасник-захисник будь-якого приміщення, який може роками лежати без діла. Але ніхто не може передбачити екстреної ситуації. Саме тому, за правилами пожежної безпеки, вуглекислотні вогнегасники повинні завжди бути заряджені і працездатні. Так що регулярне обслуговування вогнегасників повинно стати беззаперечним правилом для Вас. Часто саме дотримання цих простих правил рятує не тільки майно, а й життя.


Вогнегасник вуглекислотний ОУ 25: терміни перезарядки

Багато сперечаються про те, чи варто здійснювати перезарядку вогнегасника або краще відразу купувати новий? Кожен вирішує для себе сам, але, звичайно, своєчасна перезарядка буде більш доцільним і бюджетним рішенням.


Термін придатності балона становить п'ять років. А заряджати вуглекислотний вогнегасник рекомендується щороку. При цьому вартість обслуговування значно поступається ціною нового вогнегасника.


Під час планового техогляду вогнегасника, прилад зважують, щоб переконатися у відсутності витоку СО2. Сам корпус повністю оглядається фахівцям для встановлення його цілісності. Потім перевіряється якість його функціонування ЗПУ. Коли всі дії виконані, на пристрій прикріплюється бирка з датою перевірки. За допомогою неї Вам буде легко згадати коли треба пройти наступний техогляд. Також вона важлива для пожежної інспекції.

Де зарядити вогнегасник і ціна перезарядки? Зарядка вогнегасників Київ

Пам'ятайте: ніяких самостійних заходів вживати не потрібно. Технічне обслуговування вогнегасників проводитися виключно в спеціалізованих організаціях, оснащених як обладнанням, так і повноваженнями.


ТОВ "Дужняк" пропонує якість, надійність і невисоку ціну. Ми працюємо вже багато років, в списку наших працівників перебувають тільки виняткові професіонали. Заправка, заміна і продаж вогнегасників-основний профіль нашої компанії. Тому, звертаючись до нас, Ви платите за якість і забезпечуєте себе безпекою.Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .& nbsp;

& nbsp;

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук