Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування вогнегасників ОУ-2

Код товару: ТО ОУ2

На складі

Цена: 66.00грн

Кількість

Перезарядка вуглекислотних вогнегасників: терміни перевірки

Всі знають про те, що перезарядка вогнегасника і регулярний техогляд це важливо, але як часто це треба робити? Як зрозуміти, що вже час звертатися до фахівців?


Періодичність перевірки вуглекислотних вогнегасників-раз на рік . Це обов'язковий процес, ігнорувати який категорично заборонено. Зрозуміти, що з минулого огляду минув рік можна за допомогою бирки або наклейки, яку наклеюють на пристрій після кожної перевірки. Обслуговування вогнегасників проводиться фахівцями.


Під час техогляду, вогнегасники повністю перевіряються на справність і готовність до роботи. Фахівці перевіряють запірно-пусковий пристрій, оглядають корпус приладу на наявність пошкоджень.


Вуглекислотні вогнегасники під час планового технічного обслуговування обов'язково зважують. Це необхідно для того, щоб уникнути або вчасно виявити витік СО2 (вуглекислого газу). Такі прості дії не займають багато часу, але зате гарантують безпеку. Під час екстреної ситуації, робоче протипожежне обладнання відіграє найважливішу роль.


Перезарядка вогнегасників: ціна і де заправітьогнетушітель в Києві

Скільки коштує заправити вогнегасник Ви можете дізнатися уточнивши модель пристрою. Ціна залежить від самого вогнегасника і якості сировини. Перезарядка вуглекислотних вогнегасників ОУ-2 обійдеться Вам у 66 грн.


ТОВ"Дужняк"гарантує якість робіт і тому є кращим представником в продажу і обслуговуванні протипожежного обладнання. Звертаючись до нас, ви можете бути на 100%впевнені в справності і готовності до роботи протипожежних пристроїв.


Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах . 

 

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук