Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасника ОП-9

Код товару: ТО ОП9

На складі

Цена: 114.00грн

Кількість

Ремонт і технічне обслуговування вогнегасників. Навіщо потрібен техогляд порошкового вогнегасника і як він проводиться?

Технічне обслуговування вогнегасників-важлива і невід'ємна частина зберігання пристрою. Після покупки, за правилами пожежної безпеки, людина зобов'язується проводити ТО щороку.

Вогнегасники: перевірка і перезарядка

Кожен раз проводячи техогляд порошкового вогнегасника, фахівець в першу чергу звертає увагу на   наявність тиску в корпусі пристрою (стрілка датчика тиску (манометра) повинна знаходитися в зеленому секторі). Крім того, професіонали перевіряють :

-стан вогнегасної порошку (він під впливом вологи   і гравітації має властивість з часом збиватися в грудки);

-перевіряється цілісність корпусу вогнегасника (відсутність пошкоджень і корозії на корпусі пристрою);

-проводиться перевірка працездатності запірно-пускового пристрою вогнегасника (ЗПУ).

Після техогляду, вогнегасник забезпечується спеціальною биркою, на якій вказана дата проведення   робіт, номер ліцензії та назву організації, що проводила обслуговування вогнегасника.

 

Заправка заміна і продаж вогнегасників в Києві. Де зарядити вогнегасник?

Потрібно здійснити перезарядку вогнегасника? Пройти техогляд? Звертайтеся в ТОВ"Дужняк"-компанія вже більше 10-ти років займається протипожежним обладнанням. Звертаючись до нас, ви вибираєте не тільки найкращу якість, яким ми заслужили свою відмінну репутацію, але і прийнятну ціну. Забрати балон можна самостійно, за допомогою пошти або нашої кур'єрської доставки по Києву, яка обійдеться в 180 гривень.


Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах . 

 

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .

 


Написати відгук