Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування та перезарядка порошкових вогнегасників ВП-6

Код товару: ТО ОП6

На складі

Цена: 96.00грн

Кількість

Вогнегасники: перевірка і перезарядка. Хто повинен проводити технічне обслуговування вогнегасників?

Техогляд порошкового вогнегасника включає в себе багато пунктів, тому перевіркою обов'язково повинен займатися професіонал. В ході ТО вогнегасника обов'язково перевіряється наступне:


-наявність пошкоджень на корпусі, цілісність балона;

-правильна робота ЗПУ;

-тиск всередині порошкового вогнегасника.


Де заправити вогнегасник? Перезарядка вогнегасників ОП

ТОВ "Дужняк" пропонує своїм клієнтам унікальні умови обслуговування. Ми надаємо перевірену якість за доступною ціною. Ми маємо великий досвід в сфері протипожежного обладнання, адже наша компанія існує вже більше 10-ти років.


Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що говорити зі справжніми фахівцями, які відмінно знають свою справу. Ми проконсультуємо Вас і відповімо на всі виниклі питання, дамо важливі поради щодо зберігання та вибору обладнання. Вибираючи ТОВ"Дужняк"-Ви вибираєте безпеку!Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах . 

 

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук