Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування вогнегасників ОП-50

Код товару: ТО ОП50

На складі

Цена: 540.00грн

Кількість

Где заправить вогнегасник в Києві? Скільки коштує заправити вогнегасник?

Перезарядка вогнегасника здійснюється тільки професіоналом, що працює в спеціалізованій установі. ТОВ"Дужняк"здійснює не тільки продаж вогнегасників та іншої протипожежної техніки, але надає послугу заправки вогнегасника.


У нашій компанії працюють тільки справжні фахівці, які проведуть техогляд вогнегасників враховуючи всі правила. Так, технічне обслуговування вогнегасників порошкових включає в себе не тільки перевірку цілісності балона і коректної роботу запірно-пускового пристрою. Цей процес має на увазі також перевірку тиску всередині вогнегасника. Справа в тому, що речовина, яким пристрій наповнюється, схильна збиратися в грудки під дією гравітації. Це, звичайно ж, негативно впливає на працездатність порошкового вогнегасника.


Якщо тиск вогнегасника в нормі , то перезарядка вогнегасника проводиться раз в 2-3 року. Однак, щоб уникнути неприємних несподіванок і підтримувати безпеку, технічне обслуговування вогнегасника необхідно проводити щороку.


У нас на сайті ви також можете упіть комплектуючі для вогнегасника :


- запірно-пусковий пристрій (ЗПУ для вогнегасника);

- кронштейн для вогнегасників ;

- кріплення ОП ;

-вентиль пожежний;

- підставка для вогнегасника ;

- пожежний шафа ;

-і інше пожежне обладнання.Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .& nbsp;

& nbsp;

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук