Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування вогнегасників. Перезарядка вогнегасників ОП- 5

Код товару: ТО ОП5

На складі

Цена: 90.00грн

Кількість


Зарядка вогнегасників Київ: періодичність та строки. Де зарядити вогнегасник?

Періодичність огляду вогнегасників-обов'язковий пункт пожежної безпеки. Для дотримання всіх норм і правил потрібно щорічно проводити техогляд порошкового вогнегасника. Це забезпечить власника пристрою спокоєм, адже при регулярному техогляді вогнегасника можна бути впевненим в справності приладу і бути готовим до будь-яких екстрених ситуацій.

Перезарядка порошкових вогнегасників: як проводиться і що включає в себе техогляд?


При кожному технічному огляді, фахівці в першу чергу звертають увагу на наявність тиску в корпусі пристрою (стрілка датчика тиску (манометра) повинна знаходитися в зеленому секторі).

Далі важливо перевірити стан вогнегасної порошку (він під впливом вологи   і гравітації має властивість з часом збиватися в грудки).

Також, фахівці перевіряють вогнегасник на наявність несправностей. Пристрій не повинно мати пошкоджень або заіржавіли, а запірно-пусковий гачок (ЗПУ)-легко відповідати на вплив.

Як відбувається перезарядка вогнегасників ОП?

1. Діагностика; зовнішній вигляд;   зважування.

2. Розбирання.

3. Обслуговування ЗПУ (продування, мастило, заміна деталей)

4. Засипка порошку.

5. Перевірка на герметичність.

6. Ремонтно-відновлювальна робота (заміна шланга, ЗПП і т.д.)Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах . 

 

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук