Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування вогнегасників. Перезарядка вогнегасників ОП-2

Код товару: ТО ОП2

На складі

Цена: 60.00грн

Кількість


Вогнегасники: перевірка і перезарядка Скільки коштує заправити вогнегасник і де це зробити?

Ремонт і технічне обслуговування вогнегасників здійснюють фахівці. Професіонали, що працюють в ТОВ"Дужняк"вже багато років, зможуть зробити правильний техогляд вогнегасника, усунути неполадки, замінити несправні деталі і перезарядити вогнегасник.


Перезарядка вогнегасника ОП-2 становить 60 грн.

Техогляд порошкового вогнегасника: періодичність

Кожна людина, яка піклується про добробут свого житла або підприємства, повинен дотримуватися правил пожежної безопасност .


Протипожежна безпека-це не тільки покупка і комплектація пожежного обладнання. Це поняття також включає в себе і періодичне обслуговування вогнегасників. Для дотримання всіх правил не менш важлива своєчасна перезарядка вогнегасника. Пристрій завжди має бути справно і готово, в разі необхідності, допомогти в усуненні вогню.


Техогляд вогнегасників будь-якого типу проводитися не рідше одного разу на рік. Перезарядка порошкових вогнегасників проводитися раз на кілька років і призначається фахівцями, які проводили огляд пристрою. Дотримуючись терміни перезарядки порошкових вогнегасників, Ви гарантуєте собі безпеку.


У нас на сайті ви також можете купити Комплектуючі е для вогнегасника :


- чохол для вогнегасника ;

- шланг з розтрубом ;

- розтруб для вогнегасника;

- кріплення ОП ;

- мембрана запобіжна для ЗПП;

-і інше пожежне обладнання.
Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .& nbsp;

& nbsp;

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук