Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування та перезарядка порошкових вогнегасників ВП-100

Код товару: ТО ОП-100

На складі

Цена: 600.00грн

Кількість

Порошкові вогнегасники: технічне обслуговування вогнегасників та перезарядка в Києві

Будь-яка людина, яка піклується про безпеку, повинен знати що таке технічне обслуговування огнетушіт лей і як часто його треба проводити. Банальне і просте дотримання правил пожежної безпеки не тільки піде в плюс при перевірці пожежної інспекції, що актуально для підприємств. Регулярний техогляд вогнегасників може врятувати життя і майно. Тому слід підійти до питання обслуговування вогнегасників варто з усією педантичністю і серйозністю.

Перезарядка порошкових вогнегасників: де заправити вогнегасник?

Обслуговування та перезарядка вогнегасників ОП виконується виключно фахівцями. Тільки професіонали своєї справи можуть досконало знати і пам'ятати всі нюанси цієї роботи.


Вогнегасник перевіряється на наявність несправностей. Оглядаючи порошкові вогнегасники, в першу чергу звертають увагу на наявність тиску всередині пристрою. Після цього перевіряється стан порошку, який має властивість з часом збиратися в грудки і приходити в непридатність.


Перезарядка вогнегасників ОП в Києві : скільки коштує заправити вогнегасник?

Перезарядка вогнегасника повинна також проводитися регулярно. Про необхідність цього зазвичай повідомляє фахівець, який проводив техогляд. Регулярність і вартість перезарядки вогнегасника залежить від декількох факторів:

-тип вогнегасника (порошкові слід перезаряджати раз в 3-5 років, вуглекислі-щороку);
-модель вогнегасника;
-якість сировини.


незалежно від типу, техогляд вогнегасників повинен відбуватися щороку. Це обов'язковий пункт, який допоможе зберегти безпеку.


Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах . 

 

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук