Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників ОП-1

Код товару: ТО ОП1

На складі

Цена: 60.00грн

Кількість

Своєчасне технічне обслуговування вогнегасників - це важливо?

Часто недотримання простих правил пожежної безпеки можуть призвести до неприємностей. Так, незначне загоряння легко зупинити за допомогою вогнегасника, яким має бути обладнано будь-яке приміщення. Але, на жаль, люди часто нехтують правилами, навіть не замислюючись про те, що таким чином вони геть забувають і про свою безпеку.


Перше, що повинен запам'ятати кожен-обслуговування вогнегасників завжди потрібно проводити своєчасно. Періодичність огляду таких вогнегасників-не рідше одного разу на рік. Фахівці повинні перевірити балон і пусковий пристрій. Перезарядка вогнегасника з порошком здійснюється приблизно раз в п'ять років, в разі якщо пристрій не було задіяно для усунення екстрених ситуацій. У разі використання приладу, його треба в найближчому часі показати фахівцям: щоб, знову ж таки, переконатися в справності після застосування і уточнити необхідність перезарядки.

Де заправити вогнегасник і чи можна це зробити самостійно?

Технічне обслуговування вогнегасників здійснюється виключно спеціалістами, які мають досвід роботи з влаштування м. Професіонали знають свою справу і легко можуть помітити несправність, яку звичайний користувач не помітить.


Перезарядка вогнегасника здійснюється тільки фахівцем. ТОВ"Дужняк"-є зборами кращих професіоналів у своїй справі. Вже більше 10-ти років ми займаємося заправкою, заміною та продажем вогнегасників. Під час експерименту наших фахівців можна бути впевненим на всі 100%.


Перезарядка вогнегасників: ціна

Питання вартості перезарядки важливе, але далеко не першорядне. З огляду на, що порошковий вогнегасник, в разі рідкого використання потрібно заряджати не частіше ніж один раз на кілька років,-така процедура не несе збитків. Але відмінно від них захищає: добре і якісно заряджений вогнегасник врятує Ваше майно і вбереже від зайвих витрат.


Вартість перезаправлення вогнегасника залежить від моделі та від використовуваного сировини. Так, перезарядити порошковий вогнегасник ВП-1 в ТОВ"Дужняк"буде коштувати всього 60 грн.Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .& nbsp;

& nbsp;

* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук