Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Пост пожежний закритого типу

Код товару: Пост закрытый

На складі

Цена: 3950.00грн

Кількість

Пост пожежний закритого типу

 

Пост пожежний закритого типу призначений для правильного зберігання основних засобів гасіння загорянь. Серед них можна відзначити: ломи, сокири, відра, вогнегасники і так далі. Він необхідний для захисту інвентарю від впливу навколишнього середовища, від попадання прямих сонячних променів на вогнегасники, а також для збереження обладнання в закритому доступі від сторонніх.  

 

Стенд (пост) пожежний оснащений ящиком для піску.  

 

Купити пост пожежний в Києві

 

Купити пост пожежний закритого типу, ви можете прямо у нас на сайті. ТОВ"Дужняк"займається продажем і обслуговуванням пожежного обладнання вже більше 10-ти років, що дозволило нам створити відмінний сервіс, що забезпечує вас швидким оформленням замовлення, своєчасною доставкою і грамотної консультацією.

 

Ми відправляємо пожежа ладнання по Україні за допомогою надійних перевізників (Нова Пошта, Ін-Тайм, Делівері, САТ). Крім того, ви можете забрати покупку особисто, за адресою м.Київ, вулиця   Сирецько-Садова, 17.

 

 

Є питання?

Ми надаємо безкоштовну консультацію. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук