Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Пожежна шафа навісна без задньої стінки 1200х600х230 мм

Код товару: Шкаф пожарный навесной без задней стенки 1200х600х230 мм

На складі

Цена: 1116.00грн

Кількість

Де зберігати протипожежне обладнання? Пожежні шафи: розміри і вартість


Пожежне обладнання вимагає дотримання всіх чинників безпеки. Недостатньо що обзавестися переліком необхідних пристроїв,-всі вони вимагають регулярної перевірки та грамотного зберігання. Технічне обслуговування вогнегасників є важливим і обов'язковим пунктом, як і дотримання норм заощадження приладу.

 

Щоб дотримуватися норм і правильно зберігати протипожежне обладнання, необхідно встановити пожежний шафа. Він повинен бути зроблений з надійного і міцного матеріалу. Сама конструкція шафи створена таким чином, щоб зручно зберігати пристрої, при цьому також, в разі необхідності, їх буде легко витягти зі сховища.

 

Протипожежний шафа може мати різну конструкцію, але найчастіше це навісна меблі. Даний товар також є прикладом навісної шафи, інші його особливості полягають в тому, що:

  • ця модель не має задньої стінки, тобто кріпиться впритул, щоб стіна приміщення сама служила задньої закритою частиною;

  • даний пожежний шафа місткий і зручний, завдяки своїм розміром: 1200х600х230 мм.

 

Купити пожежний шафа в Києві. Пожежні шафи: ціна

 

Купуючи шафи та інше протипожежне обладнання у ТОВ"Дужняк, Ви можете бути впевнені в якості товарів. Ми працюємо в цій сфері вже десятиліттями і весь цей час успішно доводимо справжність нашої бездоганної репутації. Купити пожежний шафа у нас-значить купити надійний, створений фахівцями протипожежний шафа, який буде справно служити вам багато років.

 

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук