Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Протипожежний шафа навісний 600х600х230

Код товару: Шкаф пожарный навесной 600х600х230

На складі

Цена: 960.00грн

Кількість

Пожежні шафи купити в Києві. Комплектація пожежної шафи

Правила безпеки зобов'язують не тільки купувати пожежне обладнання, але і регулярно проходити техогляд, а також належним чином зберігати пристрої . Правильне дотримання всіма цими пунктами, дозволяє бути впевненим в тому, що в разі непередбаченої ситуації, всі необхідні механізми будуть працювати як йдуть і допоможуть усунути пригоду.

Пожежники шафи: ціна і розміри

Звернувшись до ТОВ"Дужняк", Ви можете купити пожежний шафа (навісний), конструкція якого володіє наступними особливостями:


-пожежний шафа одностулковий з параметрами 600х600х230;

-наділений касетою універсальної для зберігання пожежного рукава , діаметром 51.66 (мм);

-на дверцятах є місце для запасного кл юча, захищене склом.


Крім того, ми можемо виготовити пожежний шафа на замовлення . Щоб отримати унікальний протипожежний шафа, де належним чином буде зберігатися протипожежне обладнання, просто зв'яжіться з нами,-наші менеджери зададуть Вам всі необхідні для створення макета питання, уточнять розміри і вибір матеріалів.


Де купити пожежний шафа? ТОВ"Дужняк"пропонує своїм клієнтам унікальні умови обслуговування. У сфері пожежної безпеки ми працюємо вже більше 10-ти років, кожен наш співробітник-справжній фахівець, тому ми можемо грамотно і зрозуміло проконсультувати Вас з будь-якого виниклого питання.


Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук