Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Датчик положення пожежного крану

Код товару: ДППК

На складі

Цена: 120.00грн

Кількість

Установка датчика ППК

Датчик положення пожежного крану призначений для формування сигналу на запускання пожежних насосів чи іншого обладнання при відкритті пожежного вентиля напір Ловіна. Він встановлюється безпосередньо на пожежний кран. У разі розкручування вентиля, через зміни електричного опору датчика, формується сигнал для запуску.  

Використання датчика не приносить незручностей, так як ДППК спеціально встановлюється таким чином, щоб не заважати відкриттю і закриттю вентиля.  

Купити датчик положення пожежного крана

У нашому інтернет-магазині, ви можете придбати ДППК за доступною ціною-120 грн. Крім того, на нашому сайті, ви можете відразу ж придбати і відповідний  пожежний кран.

ТОВ"Дужняк"  100%гарантує якість   всіх товарів, що представлені на сайті. Ми впевнені, що безпека-понад усе, тому залишаємо лояльні ціни, зберігаючи надійність пристроїв. Купуючи протипожежне обладнання у нас,   ви отримуєте всі необхідні сертифікати, що підтверджують відповідність ГОСТам  . А якщо у вас виникне якесь питання,-ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалістів. Для цього просто зателефонуйте за допомогою одного з номерів, вказаних в наших контактах.

Написати відгук