Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник порошковий ВП-6

Код товару: ОП-6

На складі

Цена: 345.00грн

Кількість

Порошковий вогнегасник ВП-6: Технічні характеристики

 

Місткість корпусу:

7,3 ± 0,2 л

Маса вогнегасної речовини:

6 ± 0,12 кг

Робочий тиск в корпусі вогнегасника:

1,5 ± 0,15 МПа, при температурі 20 ° С,

Висота:

600 мм

Діаметр корпусу:

180 мм

Призначений термін служби:

10 років

 

Купити вогнегасник порошковий (Київ)

Порошкові вогнегасники - обладнання, яке за роки свого існування встигло врятувати багато майна і навіть життів. Їх часто застосовують для гасіння пожежі в автомобілях; пожеж, в ході яких горять нафтопродукти, а також горючі рідини і матеріали. Порошкові вогнегасники відмінно справляються з гасінням електроприладів.

 

Купуючи вогнегасник, завжди звертайтеся до перевірених постачальників. Не забувайте про важливість техогляду вогнегасників - він повинен проводитися щороку. А також обов'язково дотримуйтесь правил зберігання вогнегасника. Для кожної моделі вони можуть відрізнятися, детальну інформацію Ви можете дізнатися у фахівців ТОВ "Дужняк" прямо під час покупки.

 

Перезарядка порошкових вогнегасників

Перезарядка порошкових вогнегасників планово проводиться раз на п'ять років. Іноді, перезарядка може знадобитися при виявленні дефектів в ході техогляду вогнегасника.

 

Перезарядка вогнегасника - це дуже економічно вигідне рішення, яке дозволяє використовувати вогнегасник до 10 років, замість того, щоб витрачатися на купівлю нового. У ТОВ "Дужняк" обслуговування вогнегасників коштує від 60 грн. Ціна залежить від моделі вогнегасника, обсягу балона і наповнюється речовини. Подробиці і вартість можна дізнатися на сторінці "Технічне обслуговування вогнегасників".

 

У нас на сайті ви також можете купити комплектуючі для вогнегасника:

- розтруб для вогнегасника;

- кріплення ОП;

- мембрана запобіжна для ЗПП;

- рукав для вогнегасника;

- та інше пожежне обладнання.


 

Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним у наших контактах.

Написати відгук