Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник порошковий ВП-3

Код товару: ОП-3

На складі

Цена: 264.00грн

Кількість

Вогнегасник порошковий ВП-3: Технічні характеристики

 

Призначення:

призначений для оснащення приміщень різного промислового, сільськогосподарського призначення, колісних транспортних засобів (вантажних автомобілів і причепів до 3,5 тонн, пасажирських автобусів до 5 тонн), морських і річкових суден

Тип вогнегасника:

закачного

Клас гасіння:

A, B, C

Термін служби:

10 років

Купити вогнегасник порошковий

Порошкові вогнегасники - ефективний помічник в процесі усунення загорянь. Через особливості дії і речовини, яким заправлений вогнегасник, він відмінно гасить загоряння електроприладів і горючих матеріалів. Часто саме такі вогнегасники допомагають усунути вогонь під час пожежі в машині.

Порошкові вогнегасники поділяються на 2 типи:

  • закачні;

  • газогенераторні.

В залежності від обсягу балона ОП також поділяють на:

  • переносні (об'єм 1, 2, 3, 4, 8 л);

  • пересувні (обсяг 50-100 л).

Перезарядка порошкових вогнегасників

Одним з головних переваг порошкових вогнегасників є можливість перезарядки. Цей захід дозволяє продовжити службу пристрою і значно заощадити на покупці нового вогнегасника. За правилами, перезарядка порошкових вогнегасників здійснюється раз в 5 років.

Однак, важливо пам'ятати, що купуючи пристрій, власник зобов'язується проходити техогляд вогнегасників щорічно. Під час технічного огляду перевіряється тиск в балоні порошкового вогнегасника і якщо оцінка не відповідає нормі, значить, необхідна перезарядка вогнегасника. Крім того, фахівці також перевірять справність ЗПУ і цілісність самого балона.

 

Перезарядка вогнегасників ОП: де зарядити вогнегасник?

ТОВ "Дужняк" займається не тільки продажем вогнегасників, - ми пропонуємо широкий вибір протипожежного обладнання, а також проводимо технічне обслуговування вогнегасників.

Перезарядка вогнегасника в ТОВ"Дужняк" коштує від 60-ти гривень, в залежності від типу і обсягу пристрою. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що фахівці нашої компанії виконають техогляд на вищому рівні.

Є питання?

Наша консультація абсолютно   безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах.

Написати відгук