Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Полімерне (порошкове) фарбування

Код товару: pokraska

На складі

Цена: 0.00грн

Кількість

Тов"Дужняк"   пропонує послуги з порошкового фарбування виробів з чорних і кольорових металів в будь-які кольори за шкалою RAL, з використанням фарб тільки найвідоміших і якісно зарекомендувавших себе виробників порошкової фарби.

 

Порошкове фарбування  - метод отримання полімерних покриттів з високими захисними і декоративними властивостями. Даний метод забарвлення був розроблений в 1950-х рр. Спосіб порошкового фарбування є популярною альтернативою нанесення рідких лакофарбових матеріалів для деталей допускають термообробку. 

Суть методу порошкового фарбування 

На очищене металевий виріб напилюється порошкова фарба. В процесі напилення частки порошкової фарби електрично заряджаються від зовнішнього джерела або електризацією при терті. Електричним полем частинки порошкової фарби переносяться до фарбується виробу, яке має протилежний заряд. Чи не осіли на виріб частки порошкової фарби уловлюються в камері забарвлення напилення і можуть бути використані для повторного напилення, що неможливо при використанні звичайних рідких фарб. Далі виріб з нанесеною порошковою фарбою переноситься в камеру полімеризації для «запікання» фарби.

У процесі формування покриття з нанесеного порошкового шару створюється монолітне якісне покриття на поверхні виробу.

Процес формування покриття здійснюється шляхом нагрівання шару порошкової фарби до стану його оплавлення з утворенням монолітного шару. При подальшій обробці в результаті затвердіння (для термореактивних матеріалів) або охолодження (для термопластичних матеріалів ) шару утворюється тверда плівка.

Оплавлення порошкових фарб ділиться на три стадії: порошок оплавляється і переходить в в'язко-текучий стан; утворюється монолітний шар з оплавлених частинок порошку; фарбується змочується розплавленим полімером, внаслідок чого формується покриття.

При оцінці робіт по струменево-абразивної очищенню, нанесення покриттів, необхідно оцінювати цілий ряд параметрів, які є часто унікальними для кожного конкретного завдання.

Зв'яжіться з нами   і ми допоможемо Вам оцінити витрати на рішення Вашої задачі.

Написати відгук