Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3.5 (ОУ5)

Код товару: ВВК3.5 (ОУ5)

На складі

Цена: 846.00грн

Кількість

Вуглекислотний вогнегасник ВВК-3.5 (ОУ5)


Місткість корпусу:

5 л

Маса вогнегасної речовини:

3.5 кг

Призначений термін служби:

14 років

Техогляд вогнегасників:

щорічноПожежне обладнання: як вибрати і де купити


Пожежне обладнання-найважливіша частина безпеки будь-якого приміщення. Вибираючи пристрій, важливо перш за все знайти надійного постачальника, який зможе гарантувати якість продукції. Адже від протипожежного обладнання та його працездатності часто залежить дуже багато чого.


Вибрати відповідне пристрій Вам може допомогти фахівець магазину, де Ви його купуєте. Вуглекислотні вогнегасники частіше використовують в робочих приміщеннях (офісах) і житлових будинках, тому що їх використання дозволяє зберегти в цілості документи і техніку. У ТОВ"Дужняк"ми пропонуємо безкоштовну консультацію всім нашим клієнтам.


Вогнегасник купити (Київ)


Ми в ТОВ"Дужняк"твердо впевнені, що немає нічого важливішого безпеки. Тому наше головне завдання-забезпечити клієнтів виключно якісної і надійної продукцією. Ми гарантуємо якість всіх товарних позицій, представлених на сайті.


Уже більше 10-ти років ми допомагаємо сотням і тисячам людей зберігати безпеку в своїх будинках, офісах і підприємствах. За цей час нам вдалося розробити зручний сервіс і скласти асортимент, в якому вдасться знайти все протипожежне обладнання та комплектуючі, які можуть знадобитися людині.


Тому на нашому сайті Ви можете придбати не тільки вуглекислотні вогнегасники, але і безліч інших позицій, наприклад:Дякуємо, що довіряєте нам і допомагаєте зробити простір ще більш безпечним!Є питання?


Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук