Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-2 (ОУ3)

Код товару: ВВК2 (ОУ3)

На складі

Цена: 627.00грн

Кількість

Вуглекислотний вогнегасник ВВК-2 (ОУ3)

Маса пристрою:

7 кг

Місткість корпусу:

3 + 0,150 л

Маса вогнегасної речовини:

2-0,100 кг

Ширина:

350 мм

Висота:

570 мм

Класи гасимо пожежу:

В, С, Е

Призначений термін служби:

10 років

Техогляд вогнегасників:

щорічноВуглекислотні вогнегасники: чому варто вибрати їх


ОУ (скорочення від"вуглекислотні вогнегасники") - найбільш підходять для пожежогасіння в офісах або будинках. Завдяки наповненню таких вогнегасників - вуглекислого газу, після процесу гасіння пожежі залишиться в цілості й техніка, і важлива документація. Однак є своє "але": вуглекислотні вогнегасники перестають бути ефективними в разі якщо процес горіння відбувається без участі кисню. Наприклад, якщо горить алюміній, магній, натрій та інші речовини, під час горіння яких виникає процес тління зсередини, тут вже п можуть тільки порошкові вогнегасники.


Перезарядка вогнегасників: ціна і періодичність. Перезарядка вуглекислотних вогнегасників (Київ)


Кожен відповідальний власник пристрою повинен знати що техогляд вогнегасників здійснюється щороку. Це потрібно для того, щоб упевнитися в працездатності пристрою, в разі необхідності усунути несправності і уникнути неприємних "сюрпризів" у майбутньому.


Перезарядка вогнегасника, в залежності від типу, здійснюється раз на 2-5 років. З огляду на те, що в середньому термін служби пристрою становить 10 років, регулярна планова перезарядка дозволяє заощадити. Адже набагато дешевше перезарядити вогнегасник, ніж з такою ж періодичністю купувати новий.


Де зарядити вогнегасник? Покупка, ремонт і технічне обслуговування вогнегасників в Києві.

Вибираючи протипожежне обладнання важливо пам'ятати про те, що справа йде перш за все про Вашу безпеку. Тому важливо звертатися виключно до перевірених постачальників, які можуть підтвердити якість продукції.


ТОВ "Дужняк" вже більше 10-ти років успішно підтримує високий рівень в сфері пожежного обладнання. Звертаючись до нас, Ви звертаєтеся до справжніх фахівців своєї справи. Ми гарантуємо якість продукції та ремонтних робіт, пов'язаних з пристроями, пропонуючи при цьому своїм покупцям ідеальне співвідношення високої якості і бюджетних цін.


Звертайтеся до ТОВ"Дужняк"-довіртеся професіоналам!Є питання?


Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук