Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4 (ОУ2)

Код товару: ОУ2 (ВВК1.4)

На складі

Цена: 447.00грн

Кількість

Вуглекислотний огнегасник ВВК-1,4 (ОУ2): все про пристрій


Маса пристрою:

5 кг

Місткість корпусу:

2 л

Маса вогнегасної речовини:

1,4 кг

Габарити:

540 х 220 х 140 мм

Класи гасимо пожежу:

В, С, Е

Призначений термін служби:

10 років

Техогляд вогнегасників:

щорічноВуглекислотні вогнегасники: основна інформація


Вуглекислотні вогнегасники (скорочено ОУ) - це протипожежний вогнегасний пристрій. Основним діючим компонентом даного вогнегасника є вуглекислий газ, закачаний в пристрій у рідкому стані. Завдяки надлишковому тиску, який виникає при використанні ОУ, звільняючись вуглекислий газ здатний ефективно збити полум'я.Вогнегасники: перевірка і перезарядка


Техогляд вогнегасників здійснюється щорічно. Перевіряється цілісність балона, працездатність запірно-пускового пристрою і так далі. В ході техогляду обов'язково зважується балон, щоб виявити або уникнути можливого витоку газу.


Перезарядка вогнегасника, в залежності від типу і моделі, здійснюється раз в 2-5 років. Ця практика допомагає заощадити і не купувати повністю новий вогнегасник, дозволяючи використовувати можливості справного старого. Втім, ремонт і технічне обслуговування вогнегасника можуть бути призначені у разі, якщо під час щорічної перевірки були виявлені будь-які несправності. Іноді заміни вимагає ЗПУ, гумове кільце ущільнювача і т.п. Цей захід також дозволяє продовжити термін служби вогнегасника.


У нас на сайті ви також можете купити комплектуючі для вогнегасника :


- шланг з розтрубом ;

- розтруб для вогнегасника;

- мембрана запобіжна для ЗПП;

- чека для ОП і ОУ;

- пожежна шафа ;

-і інше пожежне обладнання.Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук