Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-80 (ВВК-56)

Код товару: Огнетушитель ОУ-80 (ВВК-56)

Предзаказ

Цена: 13600.00грн

Кількість

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-80, ВВК-56


Місткість корпусу:

80 л

Габарити:

  1900 х 750 х 800 мм

Маса вогнегасника:

220 кг

 

 

Вогнегасник купити (Київ): як знайти надійного постачальника

 

Вогнегасники - важлива частина безпеки. Дотримуючись всіх правил пожежної безпеки, необхідно регулярно проводити техогляд вогнегасника, а в разі закінчення терміну придатності (зазвичай вогнегасники рекомендується використовувати до 10-ти років, але для кожної моделі-свій термін, будьте уважні), купувати новий пристрій.

 

ТОВ "Дужняк" - компанія, яка зберігає безпеку тисяч людей по всій країні вже більше 10-ти років, за час своєї роботи створила ідеально зручний для користувача сервіс. Звертаючись до нас, Ви можете купити вогнегасник, провести технічне обслуговування Вашого вогнегасника,  перезарядити балон , а також придбати інше  протипожежне обладнання   і   комплектуючі  і все це на одному сайті.

 

Ми 100% гарантуємо якість кожної товарної позиції в каталозі. Фахівці ТОВ "Дужняк" впевнені, що безпека - завжди понад усе, тому ми свідомо ведемо політику доступних цін, не уступаючи при цьому в якості продукції. Звертаючись до нас, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що купуєте надійне обладнання, яке, при необхідності, стане Вам вірним помічником.

 

У нас на сайті ви можете купити комплектуючі для вогнегасника  :

 

-  запірно-пусковий пристрій   (ЗПУ для вогнегасника);

-  чохол для вогнегасника  ;

-  шланг з розтрубом  ;

-  мембрана запобіжна   для ЗПП;

-  підставка для вогнегасника  ;

-  пожежний шафа  ;

-і інше пожежне обладнання.

 

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах  . 

Написати відгук