Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Вогнегасник порошковий ВП-9

Код товару: ОП-9

На складі

Цена: 699.00грн

Кількість


Вогнегасник порошковий ВП-9: Технічні характеристики

 

Місткість корпусу:

11 ± 0,4 л

Маса вогнегасної речовини:

9 ± 0,8 кг

Вогнегасна здатність по гасінню модельного вогнища пожежі класу:

класу В-144В; класу А-4А  

Робочий тиск в корпусі вогнегасника:

1,5 ± 0,15 МПа, при температурі 20 ° С,

Висота:

700 мм

Діаметр корпусу:

180 мм

Призначений термін служби:

10 років

 

Порошкові вогнегасники: застосування, особливості, вартість

Порошкові вогнегасники - це вогнегасники, заряджені спеціальною сумішшю вогнегасного порошку. В сумішах для гасіння пожеж містяться високодисперсні мінеральні солі, а також добавки, які не дають порошку збиратися в комки та підтримують працездатність вогнегасника.

 

Найчастіше порошкові вогнегасники застосовують при гасінні машин, електричних пристроїв, а також в разі загоряння горючих речовин. Вартість порошкових вогнегасників варіюється в залежності від розмірів і потужності пристрою. Наприклад, порошкові вогнегасники ВП-9, що мають масу вогнегасної речовини 9 кг, в ТОВ "Дужняк" продаються за дуже вигідною ціною - всього 456 грн!

 

Перезарядка порошкових вогнегасників: де зарядити вогнегасник?

Важливо звернути увагу на особливість, яка робить даний вид вогнегасників ще більш зручним і вигідним,- перезарядка вогнегасника. Ця процедура може відбуватися раз в 5 років (тоді як термін служби вогнегасників зазвичай 10 років), або при виявленні несправностей в ході техогляду. Перезарядка вогнегасників ОП дозволяє використовувати всі можливості пристрою, не купуючи новий вогнегасник раніше терміну.

 

ТОВ "Дужняк" вже більше 10-ти років займається не тільки продажем вогнегасників і комплектуючих до них, а й технічним обслуговуванням. Звертаючись до нас - ви обираєте кращих фахівців у своїй сфері і лояльні ціни.

  

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно  безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним у наших контактах.

Написати відгук