Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Кран (вентиль) пожежний латунний (Н/Вн), D-50 прямій

Код товару: Кран латунный(Н/В), D-50 прямой

На складі

Цена: 588.00грн

Кількість

Технічні характеристики:

Кран пожежний латунний

Модифікація  

пожежний, прямий

Номінальний прохід Ду (Dn)

50 мм

Номінальний тиск Ру/PN

16 кгс/см кв.

Матеріал корпусу

латунь

Різьба  

внутрішня-зовнішня

Для регулювання

води


Для чого призначений пожежний кран?

Пожежний кран є важливою складовою забезпечення пожежної безпеки на певному об'єкті. Зазвичай, пожежну шафу спеціально влаштовують таким чином, щоб там було місце для крана, до якого в потрібний момент можна буде підключитися і зупинити загоряння. Після того, як протипожежна шафа повністю заповнюється необхідним обладнанням, - його пломбують. Для кожного пристрою обов'язково повинні бути сертифікати і паспорти. 

Пожежний кран D-50 -  зручний і універсальний  вибір. Клапан розрахований на управління подачі води з температурою до плюс 50 ° С і робочим тиском 1,6 МПА (16 кг/см?) в пожежному крані.

Купити пожежний кран в Києві

Комплексний і повноцінний підхід обладнання протипожежного куточка - запорука безпеки. Установка пристроїв за всіма правилами допоможе врятувати не тільки майно, а й життя. Саме тому до цього питання варто поставитися з особливою серйозністю, і довіритися тільки надійному продавцю товарів протипожежного типу.

ТОВ "Дужняк" вже більше 10-ти років підтверджує, що безпека для нас - понад усе. Ми намагаємося йти назустріч нашим клієнтам і встановлюємо доступні ціни на якісну продукцію. Так, придбати прямий пожежний кран (Н/Вн), D-50 з латуні на нашому сайті, обійдеться всього лише в 366 грн. Ви можете замовити товар прямо на сайті або зателефонувавши нам за номером, вказаним в   контактах.

Написати відгук