Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Шайба мідна для ЗПП (ОУ)

Код товару: к0020

На складі

Цена: 9.00грн

Кількість

Комплектуючі для вогнегасника: скільки коштує, де купити і як вибрати? Шайба мідна для ЗПП 

 

Питання про те, де купити спеціалізовані комплектуючі може стати досить складним, тому що не завжди швидко вдається знайти сумлінного продавця. Коли справа заходить про деталі протипожежного обладнання, вкрай важливо серед сотень магазинів знайти дійсно надійний. 

 

Ми в ТОВ "Дужняк" зібрали команду справжніх фахівців, кожен з яких-експерт в області пожежного обладнання. Саме тому ми як ніхто інший розуміємо наскільки важлива якість навіть самого непомітного механізму.   

 

Маючи великий досвід роботи, ми постаралися в нашому магазині зібрати всі пристрої та комплектуючі, які тільки можуть знадобитися. від вогнегасників і пожежних шаф, до кронштейнів, власників і навіть шайб. У нас ви знайдете все що потрібно за прийнятними цінами!

 

Так, шайба мідна для ЗПП в нашому інтернет-магазині буде коштувати всього 6 грн. ТОВ "Дужняк" - ваш кращий вибір в питанні пожежного обладнання, завдяки ідеальному співвідношенню"ціна-якість".

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно  безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним   в наших контактах  .

 

Написати відгук