Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Порошок вогнегасний

Код товару: Порошок огнетушащий

На складі

Цена: 21.00грн

Кількість

Порошок вогнегасний: технічні характеристики


Вогнегасний порошок - найбільш ефективний засіб, що застосовується для гасіння загорянь. Гасіння вогню за допомогою вогнегасного порошку досягається за рахунок того, що при попаданні на джерело горіння, він перекриває доступ кисню на поверхню, що горить. Його застосовують для боротьби з вогнем як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Використовується для вогнегасників різних обсягів, пересувних автоматичних модулів і пожежних машин.


Ключова перевага порошку вогнегасного полягає в його високій здатності до ліквідації вогню, що робить можливим його застосування для гасіння пожеж класів А, B і С, - в будь-яких погодних умовах, за умови температури від -50 ° C до +50 ° C. Його також застосовують для боротьби з займанням в електроустановках з напругою до 1000 В.


Ще один важливий плюс вогнегасного порошку - зручність. Суміш, з якої складається порошок (антиоксиданти і негорючі цільові добавки з суміші мінеральних солей), стійки до утворення комків. 


Де купити порошок вогнегасний в Києві?


ТОВ "Дужняк" - це інтернет-магазин, в якому знайдеться все протипожежне обладнання та комплектуючі. Ми пропонуємо найвигідніші ціни і оперативну обробку замовлень, щоб товар якомога швидше опинявся у вас. Ми відправляємо замовлення за допомогою різних перевізників: Нова Пошта, Ін-Тайм і т.д.


Довіряючи нам, - ви довіряєте найнадійнішому інтернет-магазину в протипожежній сфері.


Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах.Написати відгук