Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Мембрана запобіжна для ЗПП вуглекислотного вогнегасника

Код товару: к0019

На складі

Цена: 6.00грн

Кількість

Чи варто купувати комплектуючі для вогнегасника? 

Перед власником вогнегасника завжди постає питання: а чи варто оновлювати деталі пристрою і користуватися спеціальними аксесуарами для нього, - чи буде це вигідніше, ніж купівля нового вогнегасника? Давайте розберемося. 

Звичайно, оновлювати деталі пристрою трохи складніший процес, ніж купівля нового вогнегасника. Потрібно знайти надійного продавця, зручне співвідношення ціни і якості. Часто різні деталі доводиться купувати в різних магазинах. Проте,таке оновлення пристрою все одно виходить значно більш економним. 

Мембрана для ЗПУ купити з доставкою у Києві 

У ТОВ "Дужняк", за більш ніж 10 років роботи, ми знайшли ідеальний алгоритм взаємодії з клієнтом і склали наш асортимент таким чином, щоб звертаючись до нас, Ви тут же змогли знайти всі необхідні деталі. Наші співробітники - справжні профі в питаннях пожежного обладнання, тому допоможуть знайти те, що Вам потрібно і підказати як найкраще оновити вогнегасник або після техогляду вкажуть на деталі, що вимагають заміни. 

У нас знайдуться навіть маленькі, але такі ж важливі частини безпеки, як даний товар: це спеціальна мембрана, вона призначена для попередження утворення небезпечного тиску. Ви можете замовити її прямо на нашому сайті або зателефонувавши нам! 

 

Є питання?

Ми консультуємо БЕЗКОШТОВНО! Зв'яжіться з нашими фахівцями і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання. Для цього, зателефонуйте за номером, що вказан у наших контактах.

 

Написати відгук