Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Кронштейн транспортний для ОУ5

Код товару: к0014

На складі

Цена: 70.00грн

Кількість

Кронштейн для вогнегасників: пожежне обладнання в Києві

 

Купуючи вогнегасник, слід пам'ятати, що важливо правильно зберігати і перевозити пристрій. Не дотримуючись правил зберігання вогнегасника, можна значно скоротити термін його працездатності або навіть пошкодити. 

Кронштейн транспортний для ОУ5 призначений для розміщення і утримання вогнегасника у вертикальному стані. Важливо правильно підібрати кронштейн, щоб він точно підходив під Вашу модель вогнегасника і місце його розміщення. Обрати найкращий варіант, допоможуть фахівці ТОВ"Дужняк". Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання і грамотно проконсультуємо!

 

 

Де купити комплектуючі для вогнегасника? 

ТОВ "Дужняк" спеціалізується не тільки на протипожежному обладнанні, а й на комплектуючих для нього. У нас Ви знайдете і кронштейни, і шланги, і ЗПУ, і інші комплектуючі для вогнегасника. Ми постаралися так зібрати наш асортимент, щоб відвідуючи наш сайт, Ви змогли знайти всі необхідні деталі. Приємних покупок!

 

Є питання?

Ми консультуємо БЕЗКОШТОВНО! Зв'яжіться з нашими фахівцями і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання. Для цього, просто зателефонуйте за номером, що вказан у наших контактах.

Написати відгук