Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Кріплення для вогнегасника ОП5/ОП6 (2 фіксатора)

Код товару: к012

На складі

Цена: 72.00грн

Кількість

Особливості кріплень у порошкових і вуглекислотних вогнегасників. Кріплення для вогнегасника ОП

 

Вуглекислотні вогнегасники мають рівне дно і комплектуються кріпленням типу куточок, але для того, щоб надійно закріпити вогнегасник на стіні, ми рекомендуємо використовувати наш фіксатор в доповненні до стаціонарного кріплення. Даний фіксатор також можна використовувати окремо для кріплення вогнегасників в автомобілі. 

 

Порошкові переносні вогнегасники розміщуються за допомогою кронштейнів на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня полу до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатньої для її повного відкривання. Або встановлюються в пожежні шафи, на пожежні щити чи стенди, підставки чи спеціальні тумби. У всіх місцях розташування вогнегасників встановлюються знаки. 

 

Де купити кріплення для вогнегасника? 

 

 

ТОВ "Дужняк" є одним з найкращих інтернет-магазинів в сфері пожежного обладнання. Для зручності наших клієнтів, ми постаралися зібрати такий асортимент товарів, в якому Ви зможете знайти все необхідне, в тому числі і купити кріплення для вогнегасника. 

 

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна. Щоб задати питання, просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах.

Написати відгук