Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095)-391-06-63
  • (096)-887-87-08

Індикатор тиску (манометр для вогнегасника)

Код товару: к003

На складі

Цена: 18.00грн

Кількість


  Комплектуючі для вогнегасника. Що таке індикатор тиску і навіщо він потрібен?

Індикатор тиску для вогнегасника призначений для візуального визначення наявності тиску в вогнегаснику. Положення стрілки індикаторів тиску в   закачних   вогнегасниках повинні знаходитися в межах робочого діапазону (у зеленому секторі шкали індикатора). Розташування стрілки індикатора в червоному секторі шкали вказує на недостатній тиск в корпусі вогнегасника. 

 

Де купити манометр? Індикатор тиску для вогнегасника: ціна в Києві

ТОВ «Дужняк» пропонує широкий вибір протипожежного обладнання та комплектуючих. Весь асортимент магазину підібраний по одному найголовнішому фактору: якість. Ми впевнені, що так як безпека - це найголовніше, наше основне завдання - гарантувати надійність пропонованого обладнання. 

Крім того, наші фахівці допоможуть Вам розібратися у всіх тонкощах пожежної безпеки, проконсультують і дадуть відповідь на всі питання. Звертаючись до нас - Ви обираєте сервіс, надійність і доступні ціни. Так, манометр для вогнегасника в нашому інтернет-магазині коштує всього лише 18 грн. Ви можете забрати товар за допомогою доставки поштою або самовивозом з нашого офісу, за адресою вул. Сирецько-Садова, 17.  

 

На нашому сайті ви також можете купити і інші комплектуючі для вогнегасника:

- вентиль пожежний;

- кронштейн для вогнегасників;

- шланг з розтрубом;

- мембрана запобіжна для ЗПП;

- пожежна шафа;

- та інше протипожежне обладнання.

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно   безкоштовна. Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах.

Написати відгук