Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Чека для вогнегасників ОП, ОУ

Код товару: к0018

На складі

Цена: 5.40грн

Кількість

Навіщо потрібна чека для вогнегасників? Чека для вогнегасників ОУ і ОП 

 

 

Вогнегасник-пристрій, що об'єднує   в собі кілька механізмів, необхідних для справної його   роботи. Однією з таких важливих і обов'язкових діячів є чека. 

Чека для вогнегасників-частина комплектуючих для вогнегасника, яка призначена для запобігання мимовільного спрацювання вогнегасників ОП і ОУ. 

 

 

Де купити комплектуючі для вогнегасника? Вартість і якість

 

 

Якщо Вам необхідно замінити несправну деталь вогнегасника, рекомендуємо звертатися тільки до перевірених компаніям, які співпрацюють з надійними виробниками. У питаннях безпеки якість є найважливішим фактором, відповідає за збереження життів. Тому навіть маленька деталь повинна бути виготовлена за відповідними стандартами. 

 

ТОВ "Дужняк" вже більш десяти років працює в сфері пожежного обладнання та постійно доводить своє серйозне ставлення до питань безпеки. Звертаючись до нас, Ви купуєте тільки кращі пристрої і комплектуючі до них і користуєтеся винятковим сервісом, так як в нашій команді зібрані тільки справжні фахівці, які зможуть допомогти Вам з вибором або проконсультувати по питаннях, що цікавлять.

 

Крім того, ми навмисно підтримуємо політику низьких цін, бо впевнені що безпека-повинна бути понад усе. Купити чеку для вогнегасника в нашому інтернет-магазині буде коштувати всього 5.40 грн. Ви також можете ознайомитися з іншими пропозиціями ТОВ"Дужняк", що представлені в нашому каталозі:

-  порошкові вогнегасники

-  вуглекислотні вогнегасники

-  пожежні рукави

-  пожежний шафа

-  технічна е обслуговування вогнегасників

-і багато іншого!

 

Вибираючи нас-ви вибираєте безпеку! Дякую за довіру до ТОВ"Дужняк".Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .

Написати відгук