Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Кронштейн транспортний для ОП-2

Код товару: к007.1

В наявності

Цена: 48.00грн

Кількість

Пожежна безпека в автомобілі. Кронштейн для машини

 

Всім відомо, що вогнегасник призначений не тільки для приміщень, - автомобіль теж вимагає дотримання норм пожежної безпеки. 

Розміщуючи вогнегасник в автомобілі, найголовніше подбати про правильне зберігання пристрою. Воно повинно стійко триматися в транспорті, знаходитись під правильним нахилом. У разі, якщо вогнегасник НЕ буде надійно закріплений, балон або механізми, що знаходяться на пристрої,   можуть пошкодитися і підвести у самий відповідальний момент. Щоб уникнути подібних неприємностей, використовується кронштейн. 

Даний кронштейн для машини використовується як транспортний в легкових автомобілях, автобусах, вантажних авто. Він виготовлений із пластику, але є міцним і надійним. 

 

Потрібні комплектуючі для вогнегасника? Звертайтеся в ТОВ"Дужняк"!

Ми постаралися зробити покупки у нас максимально зручними для клієнтів. На нашому сайті Ви можете знайти всі необхідні атрибути пожежного обладнання, а оформлення замовлення займе всього пару хвилин. Почніть прямо зараз! 

Є питання?

Ми консультуємо БЕЗКОШТОВНО! Зв'яжіться з нашими фахівцями і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання. Просто зателефонуйте за номером, що вказан у наших контактах.

Написати відгук