Тов "Дужняк" - пожежне обладнання.

Противопожарное оборудование телефон
  • (044) 391-06-63
  • (095) 391-06-63
  • (096)-887-87-08

Перекантовування пожежного рукава

Код товару: 002

На складі

Цена: 180.00грн

Кількість

Перекантовування пожежних рукавів: періодичність та технічні аспекти

Пожежне обладнання будь-якого типу потребує належної зберіганні. Важливо завжди пам'ятати-саме дотримання правил збереження обладнання найчастіше залежить його працездатність, а значить і ефективність в надзвичайних ситуаціях. Що стосується пожежних рукавів,-то дане обладнання має ряд особливостей в обслуговуванні, яких треба дотримуватися.


Наприклад, після використання в ході гасіння загорянь, рукав необхідно висушити за певною методикою і , головне, зробити спеціальне скочування. А регулярна перекантування повинно здійснюватися щороку. Дізнатися вартість перемотування рукава Ви можете зателефонувавши за будь-якою зручною номером, вказаним у нас в контактах .


Де провести перекантовування пожежного рукава в Києві?


Довірте свою безпеку професіоналам. Фахівці ТОВ"Дужняк"вже багато років займаються обслуговуванням протипожежного обладнання, ми ретельно стежимо за виконанням всіх пунктів процедур і гарантуємо якість нашої роботи.  

Крім того, для вашої зручності, на нашому сайті є багато інших протипожежних послуг і товарів, таких як:

 

 

З ТОВ"Дужняк"- завжди безпечно. Дякуємо, що довіряєте нам вже більше 10-ти років.

 

Є питання?

Наша консультація абсолютно безкоштовна . Задайте будь-яке питання про технічне обслуговування вогнегасників та отримаєте відповідь від наших фахівців. Для цього просто зателефонуйте за номером, вказаним в наших контактах .
* ТОВ"Дужняк"здійснює технічне обслуговування протипожежного обладнання на виїзді. Для того, щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами за номером, вказаним в наших контактах .


Написати відгук